Szivárvány csoport

Májusi programok információk a Szivárvány csoportban
2020.05.01
Májusi programok információk a Szivárvány csoportban

Kedves Szülők!

 

Óvodánk a Clarisseum Református Óvoda, a Szeged – Kálvin téri Református Egyházközség 2020. május 6-án kelt elnökségi határozata szerint - igazodva Szeged MJV ÖK óvodai rendkívüli szünetről szóló helyi rendeletéhez - 2020. május 11-től ügyeleti rend szerint tart nyitva.

Az ügyeletre az alábbi módon jelentkezhetnek:

1. Az ügyelet igénylése a szabozoltangyorgy@gmail.com e-mail címen lehetséges, ahol az igénybe vétel alapos indokolása is szükséges. (Mettől, meddig kérik az ügyeletet? Év, hó, nap óra-óra Pl.: 2020. 05. 11 – 06. 12. naponta 7.45 – 15.00 között. Indoklás pl.: munkahelyemre/munkahelyünkre a (mh.-ek pontos megnevezése) kötelező bejárnom/bejárnunk, otthoni munkát nem tudok/tudunk végezni, gyermekünk felügyeletét nem tudom/tudjuk máshogy megoldani, stb…..)


2. A szülőnek írásban kell nyilatkoznia arról, hogy a gyermek nem szenved fertőző betegségben. (Ezt az első ügyeletben eltöltött napon tehetik meg.)


Az ügyeleti rendre vonatkozó szabályok szerint csoportszobánként maximum 5 gyermek elhelyezése lehetséges, ami óvodai szinten max. 20 gyermeket jelent. A beérkező igények után születik döntés arról, ki jöhet óvodába, amelyről válasz e-mail-ben küldünk tájékoztatást. A 2020. május 11-i ügyeletre vonatkozó igény beérkezési határideje: 2020. május 7. csütörtök 10.00 óra, következő napokra pedig az igényelt napot megelőző munkanap 10.00 óra.


Isten áldását kívánva, együttműködésüket megköszönve:


Szabó Zoltán György óvodavezető

Szeged, 2020. május 06.

vissza