Szivárvány csoport

Júniusi programok információk a Szivárvány csoportban
2020.06.01
Júniusi programok információk a Szivárvány csoportban

Kedves Szülők!

 

Ezúton értesítem Önöket, hogy óvodánk 2020. augusztus 3-tól augusztus 16-ig zárva tart.

 

A járványügyi veszélyhelyzet idején kelt jogszabály által engedélyezett két hét szünetet azért vagyunk kénytelenek igénybe venni, mert igen komoly felújítási munkálatok valósulnak meg részben ez idő alatt az intézményben. Remélhetőleg a tető teljes felújítása és az alagsori teljes légcserét biztosító berendezés beszerelése megtörténik a nyár folyamán.

 

 

 

Tudom, hogy a veszélyhelyzet következtében a tisztelt szülők szabadságolása sem megszokottak szerint zajlott, da arra szeretném kérni Önöket, hogy csak indokolt esetben igényeljék a nyári óvodai ellátást. A szomszéd épület bontása, a tető felújítsa miatti elkerítések igen lecsökkentik a rendelkezésre álló udvarrész területét, ami alapesetben az óvodai nyári élet fő színhelye.

 

A munkaszervezés, dolgozóink beosztása miatt kérem Önöket, hogy a már lassan megszokott

módon, 2020. június 12-ig jelezzék számunkra, hogy a 2020. június 15. és augusztus 30. közötti

időszakban gyermekük melyik napokon igényel óvodai ellátást. Aki a megadott határidőig nem

jelentkezik, automatikusan kihúzásra kerül.

 

KIZÁRÓLAGOS jelentkezési csatorna a szabozoltangyorgy@gmail.com e-mail cím.

 

Tájékoztatom továbbá Önöket, hogy 2020. augusztus 31-én hétfőn évnyitó értekezlet miatt

nevelés nélküli munkanapot tartunk.

 

Kérem fentebb leírtak szíves tudomásul vételét, a nyárra jó pihenést kívánva:

 

Szabó Zoltán György

óvodavezető

 

Szeged, 2020. május 28.

 

vissza